Süper Ajanlar; Filmin orijinal adı: Spycies
Süper Ajanlar, çalınan değerli bir malzemenin peşine düşen 2 ajanın başından geçen macereları anlatıyor.
Tayna pechati drakona
Çin' e Yolculuk : Demir Maskenin Gizemi, kendisine verilen görevi yerine getirebilmek için macera dolu bir yolculuğa çıkan bir adamın hikayesini konu ediyor. Film, 2014 senesinde çekilen 'Viy' adlı yapımın devamı niteliğindedir.
Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü!
Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü! filmi, icat ettikleri cihazı denerken küçülen Ayı Kardeşler ve Oduncu Vik’in sürüklendiği maceraları anlatıyor.
Kediler
Kediler filmi, efsanevi kedi cennetini bulmak için evden kaçan oğlunun peşine düşen Blanket adındaki bir kedinin maceralarını anlatıyor.
Büyülü Kanatlar
Ateşböceği Dindin, arkadaşlarıyla birlikte harika bir ormanda yaşam sürmektirler. Arkadaşları geceleri yollarını aydınlatabildiği için Dindin’e çok güvenir. Ancak yaşadıkları ormana küçük bir uzay gemisi iner.
Ayı Kardeşler: Fantastik Dünyalar
Gerçek dünyada yaşayan ünlü bir hazine avcısı, bir grup hırsızı hiç bilmedikleri bir dünyada bulunan Altın Geyik'i çalmakla görevlendirir.
Sihirli Oyuncaklar
Sihirli Oyuncaklar filmi, oyuncak Nathan ve robot arkadaşı Timebot’un maceralarını işliyor.
Ayı Kardeşler 3: Sirkte Curcuna
Çin yapımı, Ding Liang ve Lin Yongchang tarafından yönetilen eser; animasyon, macera ve komedi filmidir.
Bobi: Dikenlerin Gücü Adına!
Senaristliğini Jianming Huang ve Xiaoyu Wu'nun yaptığı anismasyon filminin yönetmenliğini Jianming Huang yapıyor.
Born In China
Çin'de Doğdum adlı yapım, 3 farklı hayvanın aile hayatını temel alarak Çin'de vahşi doğanın güzelliklerini bizlere sunuyor.
Senin Adın
Senin Adın filmi, senaristi ve yönetmeni Makoto Shinkai olan 2016 yapım bir Japon anime filmidir. Film farklı yerlerde yaşamalarına rağmen birbirlerine bağlı bir hale gelen iki yabancının hikayesini anlatıyor.
Ayı Kardeşler 2: Büyülü Kış; Filmin orijinal adı: Boonie Bears: A Mystical Winter
Ding Liang ile Fuyuan Liu'nun yönettiği, Rick Jay Glen, Siobhan Lumsden, Paul Maxx Rinehart ile Toni Thompson'un orijinal seslendirme kadrosunda yer aldığı animasyon film Ayı Kardeşler 2: Büyülü Kış, Ayı Kardeşler: Kurtarma Operasyonu filminin devamı olan ve hayvanları temel alan bir çocuk filmi. Ayı Kardeşler film serisi, 2012'den beri Çin'de yayınlanan Çin'in en popüler çocuk çizgi filmi olan "Boonie Bears"dan sinemaya uyarlanmıştır.
Kurbağa Krallığı; Filmin orijinal adı: Frog Kingdom
Kurbağa Kral yeni Kurbağa Olimpiyatları'nı kazanan kişinin, kızı Prenses Froglegs ile evleneceğini duyurur. Filmin yönetmen koltuğunda Nelson Shin ve Melanie Simka oturuyor.
Biutiful
Biutiful filmi, Oscar ödüllü oyuncu Javier Bardem'in canlandırdığı Uxbal adındaki kanuna aykırı işler yaptığı için başı yasalarla derde giren bir adamın yürek burkan hikayesini odağına almıştır. Film, yapmak zorunda olduğuu yasadışı işlerle para kazanmaya çalışan sorunlu ama sadık ve duyarlı bir babanın öyküsünü bizlerle paylaşmaktadır.
Fantastik 4: Gümüş Sörfçü'nün Yükselişi; Filmin orijinal adı: 4: Rise of the Silver Surfer
Sevilen filmin yeni serisinde Latveria’ya dönen Von Doom ile birlikte fantastik dörtlü artık yeni sorunlarla uğraşmak zorundadur.
Happy Together; Filmin orijinal adı: Chun gwong cha sit
Yiu Fai (Tony Leung Chiu Wai) ve Po-wing (Leslie Cheung), Arjantin'e tatil yapmaya giderler. Ancak burada ilişkileri beklenmedik bir şekilde sonlanır. Artık yollarına tek başlarına devam etmek zorundadırlar ve bunun için de paraya ihtiyaçları vardır. Yiu-Fai, bir barda kendine iş bulurken Po-wing de çabalamaya devam eder. Amaçları yeterli parayı kazanıp Hong Kong'a geri dönebilmektir. Po-wing, bir kaç adam tarafından dövülünce gidecek hiçbir yeri olmadığını anlar ve eski sevgilisi Yiu-Fai'yi aramak zorunda kalır. Ne var ki Lai Yiu-Fai'nin hayatı çoktan değişmiştir.
Qiu Ju’nun Öyküsü filmi, 1992 yapımı, film posteri
Dersu Uzala
Vladimir Arsenyev’in anılarından hareket edilerek perdeye aktarılan film, ünlü Japon yönetmen Akira Kurosawa'ya En Yabancı Film Oscar ödülü kazandırmıştır. Yapım, yönetmenin en önemli çalışmaları arasındadır. Pek çok eleştirmen tarafından sinema sanatının şaheserleri arasında gösterilmiştir. Dönemin Sovyet sinemasının olanakları filmin görkemli yapısının şekillenmesinde etkili olmuştur. Sinema ustasının yaratıcılığı da doruk noktasındaydı. Sinemaya ilgi duyan herkesin izlemesi gereken önemli bir yapımdır.
Xia nü
Duygusal bir hisle işlenmiş bir aksiyon macera olan filmin yönetmen koltuğunda King Hu otururken senaristliğini de King Hu üstlenmiştir. Başrollerini de Feng Hsu ve Chun Shih paylaşmıştır.
The Sand Pebbles
Filmde hayatla bağları koparmış, depresif denizci Jake Holman ve onun Çinli karısını bir açık arttırmada kaçıran Amerikalı donanma görevlisi Frenchy'nin olağanüstü hikayesine tanıklık ediyoruz. Filmin yönetmenliğini Robert Wise üstlenirken başrollerde Steve McQueen, Richard Attenborough ve Candice Bergen rol almıştır.
Goldfinger
Bond serisinin en iyi filmi olarak da kabul edilen Altın Parmak (Goldfinger) filmi, James Bond konseptinin tüm yönlerinin yansıtıldığı bir yapım olma özelliğine sahiptir.
The Bitter Tea of General Yen

22 sonuç gösteriliyor